خدمات شبکه

صفر تا صد خدمات شبکه با پینگونت

مشکلات مربوط به مدیریت شبکه را با دریافت بهترین پشتیبانی، راه‌حل‌های ارتباطی نوآورانه و امنیت کامل از بین ببرید. ما در پینگونت برپایه پیشرفته‌ترین معماری شبکه و فنآوری‌های نوین روز دنیا، انواع خدمات شبکه را ارائه می‌دهیم تا بتوانیم زیرساخت‌هایی را متناسب با کسب و کار شما طراحی کنیم.

خدمات شبکه، نصب و راه اندازی شبکه، پشتیبانی شبکه، پشتیبانی کامپیوتر، راه اندازی VoIP و خدمات فناوری اطلاعات (IT) از ضروریات کسب و کارهای امروزی است. تقاضای روز افزون شرکت‌ها برای دسترسی سریع‌تر و طولانی مدت، قابلیت اطمینان بهتر، امنیت بالاتر و خدمات پشتیبانی عالی، باعث شده است تا همه به دنبال دریافت بهترین خدمات شبکه باشند. راه حل اساسی برای برآورده کردن خواسته‌های مختلف کسب و کارها این است که ابتدا نیازهای سازمانی شناسایی شوند، سپس برحسب این نیازها خدمات مرتبط در حوزه شبکه در اختیار سازمان‌ها قرار بگیرد.

مزایای همکاری با پینگونت

همکاری با شرکت پینگونت برای دریافت خدمات شبکه به شما امکان دسترسی فوری به مهندسان شبکه برای حل مشکلات و تعمیر و نگهداری پیشگیرانه را می‌دهد. کارشناسان ما به طور ایمن و مؤثر شبکه شما را مدیریت، نظارت و نگهداری خواهند کرد. ما این تضمین را می‌دهیم که شبکه کامپیوتری شما مطابق با نیازهای درون سازمانی و تجاریتان بهینه کنیم و در عین حال آسیب پذیری‌های امنیتی را کاهش دهیم.

کیفیت بالای خدمات

ما کلیه خدمات مربوط به شبکه را در بالاترین سطح و با استفاده از جدیدترین تجهیزات روز در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم. شرکت‌ها در هر ابعادی که‌ باشند می‌توانند از انواع خدمات شبکه پینگونت برحسب نیازهای سازمانی خود بهره‌مند شوند.

پشتیبانی 24/7

سیستم پشتیبانی ما در تمام ایران منحصر به فرد است. کارشناسان ما در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به پرسش‌ها و نیازهای شماست. حتی اگر ساعت 2 نیمه شب هم با ما تماس بگیرید، مشکلات شما را به سرعت برطرف می‌کنیم.

مدیریت و مانیتورینگ

بعد از نصب تک تک اجزای شبکه، ما از سیستم مانیتوریگ خود برای نظارت بر کل سبکه استفاده می‌کنیم. کارشناسان ما هر لحظه از سلامت سرویس‌ها و قطعات شبکه اطمینان پیدا می‌کنند. با مدیریت شبکه می‌توان مشکلات را شناسایی و از قطعی سیستم و نقص امنیت جلوگیری کرد.

خدمات شبکه پینگونت

پشتیبانی شبکه

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه

خدمات VoIP

خدمات اکتیو شبکه

خدمات پسیو شبکه

نصب و راه اندازی شبکه

راه اندازی سیستم ذخیره سازی اطلاعات

امنیت شبکه

پشتیبانی و نصب دوربین مداربسته

خدمات شبکه پینگونت در تهران

کلانشهر تهران به وجود طیف گسترده‌ای از انواع و اقسام شرکت‌های مختلف، پتانسیل بالقوه‌ای در برای توسعه زیرساخت‌های شبکه دارد. کسب و کارهای بسیاری در تهران هم‌اکنون از دریافت خدمات پیشرفته، با کیفیت و طولانی مدت در حوزه شبکه‌های کامپیوتری محروم هستند. بنابراین، نیاز به وجود یک شرکت به کلاس جهانی احساس می‌شود.

امروزه در هر واحد اداری، تجاری، آموزشی، درمانی و غیره، به خدمات شبکه نیاز است. هر یک از این واحدها باید بسته به نیازهای ساختاری خود، به یک زیرساخت و توپولوژی شبکه مجهز شوند. بهترین و بزرگترین این واحدها در تهران قرار دارند و پایتخت ایران بیش از هر زمان دیگری به خدمات باکیفیت شبکه نیاز دارد.

شرکت پینگونت که در تهران مستقر است و به کل استان تهران (شهر و مناطبق حومه) خدمات شبکه ارائه می‌دهد. کارشناسان ما هم به صورت حضوری و هم از راه دور، نیازهای شبکه شما را رفع می‌کنند و هر آنچه شما به ایجاد یک فضای کاری پویا و مدیریت شده نیاز دارید، جامه عمل می ‌پوشاند.

قیمت خدمات شبکه پینگونت

تمام خدمات شبکه پینگونت با قیمت رقابتی ارائه می‌شوند. همچنین، تعیین قیمت نهایی برحسب نیازهای هر سازمان متفاوت خواهد بود. هر چه یک سازمان از خدمات بیشتر استفاده کند و نیاز به زیرساخت‌های مجهزتر داشته باشد، قیمت نهایی بیشتر خواهد بود. در هر صورت، برای اطلاع از قیمت خدمات شبکه می‌توانید با پینگونت از طریق شماره تماس و ایمیل در ارتباط باشید.

سوالات متداول

چرا باید از خدمات شبکه پینگونت استفاده کنیم؟

خدمات پینگونت در راستای بالا رفتن میزان کارآیی، عدم قطعی شبکه، ارتقاء شبکه، کاهش چشم‌گیر هزینه‌ها، مدیریت و نظارت، عیب یابی شبکه، کاهش میزان ریسک در شبکه، افزایش امنیت، حافظت از اطلاعات و غیره ارائه می‌شوند.

پینگونت به چه شرکت‌هایی خدمات ارائه می‌دهد؟

کلیه کسب و کارهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی مشتری ما هستند. هر سازمان دولتی و خصوصی که نسبت به داشتن خدمات شبکه احساس نیاز کند، بهتر است با ما تماس بگیرید.

آیا اطلاعات شرکت‌ها نزد پینگونت محرمانه می‌ماند؟

ما یک شرکت معتبر هستیم و در زمان همکاری با شما، قرارداد قانونی امضاء می‌کنیم. شما می‌توانید با ما قرارداد بلند مدت داشته باشید تا به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته از شبکه شما حافظت کنیم.

در چه ساعتی می‌توان از پشتیبانی خدمات شبکه بهره‌مند شد؟

سیستم پشتیبانی در پینگونت کاملاً هوشمند و پویا است. شما در هر ساعت از شبانه می‌توانید با تیم پیشتیبانی تماس بگیرید. حتی اگر ساعت 5 صبح نیز با ما تماس حاصل فرمائید، پاسخ خود را خیلی سریع دریافت خواهید کرد.

ایا خدمات پینگونت شامل شرایط از راه دور نیز می‌شود؟

اگر مشکلات به صورت ریموت قابل حل باشند، کارشناسان پینگونت از راه دور به رفع مشکل مبادرت می‌ورزند. اگر مشکلات سخت افزاری وجود داشته باشد، با اولین تماس شما، کارشناس ما به سرعت به محل شرکت شما می‌شتابد.

امکان مشاوره حضوری و آنلاین به صورت رایگان وجود دارد؟

مشاوره به هر دو صورت حضوری و آنلاین و به شکلی رایگان امکان پذیر است. شما می‌توانید با تماس قبلی، نسبت به زمان دریافت مشاوره حضوری برنامه ریزی لازم را انجام دهید؛ اما برای مشاوره آنلاین و رایگان در هر زمان از روز با پینگونت تماس بگیرید.

پینگونت به کدام مناطق تهران خدمات شبکه ارائه می‌کند؟

مناطق 22 گانه تهران و نواحی حومه از جمله ورامین، اسلامشهر، شهریار، ملارد، رباط کریم، دماوند، پردیس، بهارستان، پیشوا، شهر ری، شهر قدس، قرچک و شمیرانات تحت پوشش خدمات شبکه پینگونت قرار دارند.

درخواست مشاوره

در صورتی که در خصوص خدمات شبکه سوالی دارید، ما شما را راهنمایی می کنیم. برای ثبت درخواست مشاوره برای خدمات شبکه، می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. ما با شما تماس میگیریم.

  شبکه چیست؟

  اصطلاح خدمات شبکه برای توصیف طیف وسیعی از نرم ‌افزارها و ابزارهای متصل به هم که توسط یک گروه مرکزی مدیریت می‌شود و در کامپیوترهای تحت شبکه توزیع شده‌اند، استفاده می‌شود. یک محیط کامپیوتری تحت شبکه، زمانی ایجاد می‌شود که چندین کامپیوتر به یکدیگر یا به یک سرور مرکزی متصل شوند. کامپیوترها می‌توانند از یک مکان مرکزی به فایل‌ها و ابزارهای مشترک دسترسی داشته باشند.

  سرورها معمولاً در یک اتاق مخصوص با دمای کنترل شده نگهداری می‌شوند که اغلب از نظر فیزیکی در ساختمان یا فضایی متفاوت از کاربران قرار دارند. دسترسی از طریق کابل‌های شبکه فراهم می‌شود که برای انتقال بسته‌های داده در داخل شبکه استفاده می‌شوند. این کابل‌ها معمولاً پس از مسیریابی از طریق سرور مرکزی یا سوئیچ شبکه، دسترسی به اینترنت را نیز فراهم می‌کنند.

  خدمات شبکه

  خدمات شبکه چیست؟

  راه اندازی زیرساخت شبکه از کابل کشی اولیه و نصب تجهیزات سخت افزاری شبکه گرفته تا نصب سرور و نصب کامپیوترها و پشتیبانی از کل شبکه، همه این موارد در حوزه خدمات شبکه (Network Services) انجام می‌شوند. از آنجا که سیستم‌های کامپیوتری بخش مهمی از فرآیند عملکردی سازمان‌های امروزی است، مدیریت و حفظ سلامت این سیستم‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

  سازمان‌ها باید دغدغه امنیت اطلاعات و پشتیبانی کامپیوترها را به یک شرکت خدمات شبکه خوب بسپارند تا بتوانند بیشتر بر تجارت خود تمرکز داشته باشند. از این رو، دریافت خدمات شبکه از یک شرکت معتبر می‌تواند سکویی برای موفقیت کسب و کارهای مختلف باشد.

  خدمات شبکه اغلب موارد زیر را شامل می‌شوند:

  • پسیو شبکه
  • اکتیو شبکه
  • بررسی امنیت شبکه
  • مشاوره اجرای شبکه
  • راه اندازی شبکه
  • پیکربندی تجهیزات شبکه
  • نگهداری شبکه
  • نصب و راه‌ اندازی سرورهای اختصاصی
  • نصب و راه‌ اندازی سرورهای مجازی
  • پشتیبانی کامپیوتر
  • تلفن تحت شبکه (نصب و راه اندازی VOIP)
  • راه اندازی شبکه خصوصی داخلی برای ایجاد ارتباطات داخلی متشکل از (LAN) و (WAN)

  اهمیت استفاده از خدمات شبکه

  حدود 98 درصد از کسب و کارها اظهار می‌کنند که بدون خدمات شبکه نمی‌توانند اتوماسیون اداری و سازمانی خود را به طور موثری مدیریت کنند. یکی از مزایای مهم دریافت خدمات شبکه از یک شرکت معتبر، توانایی شناسایی و پاسخگویی به تهدیدات امنیتی قبل از وقوع آنها است. همانطور که اشاره شد، بیش از نیمی از شرکت‌ها در سال‌های گذشته مشکلات زیادی را در قطعی و امنیت شبکه کامپیوتری خود تجربه کرده بودند.

  ابزارهای مختلف در خدمات شبکه به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا سرورها و دستگاه‌هایی که به درستی کار نمی‌کنند را شناسایی کرده و آسیب ‌پذیری‌های عملکردی و امنیتی احتمالی را متوجه شوند. برای اینکه بتوان به سرعت و به طور یکپارچه از شبکه استفاده کرد، به خدمات باکیفیت و مدیریت شده نیاز است.

  به طور کلی، اهداف ارائه خدمات شبکه به شرح زیر هستند:

  • برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در شبکه
  • ارتقاء شبکه با ارائه خدمات با کیفیت
  • رفع نیازهای مختلف سازمان نسبت به شبکه
  • بررسی مشکلات به وجود آمده در شبکه
  • پشتیبانی از شبکه راه اندازی شده
  • ارائه مشاوره شبکه به مدیران سازمان‌ها

  پشتیبانی و نگهداری از شبکه

  مزایای بهره مندی از خدمات شبکه

  شرکت‌ها به دنبال راه حل زیرساخت شبکه‌ای هستند که به طور هوشمندانه سیستم‌های کامپیوتری را مدیریت کنند. طبق یک نظرسنجی که اخیرا انجام شده است، بیش از دو سوم از شرکت‌های مورد بررسی برای بهبود عملیات IT خود به خدمات شبکه روی می‌آورند زیرا این مهم مزایای زیادی به همراه دارد. فواید استفاده از خدمات شبکه به شرح زیر هستند:

  1- کنترل هزینه‌های عملیاتی

  برخورداری از خدمات شبکه هزینه‌های عملیاتی، نگهداری، سخت افزار، نرم افزار و زیرساخت را کاهش می‌دهد. شرکت‎ها می‌توانند بودجه سالانه فناوری اطلاعات خود را حداقل 25 درصد کاهش دهند. علاوه بر این، این هزینه‌ها زمانی که به شکل هزینه ثابتی در می‌آیند، کنترل بهتر و قابل پیش بینی‌تری دارند زیرا سیستم‌های کامپیوتری شرکت توسط خدمات شبکه مدیریت می‌شوند.

  استفاده از خدمات شبکه همچنین هزینه تعمیر و نگهداری مداوم را کاهش می‌دهد. از سویی دیگر، نیاز به داشتن سخت افزار فیزیکی کمتر در محل، به این معناست که سازمان‌ها برای خرید این تجهیزات به سرمایه کمتری نیاز خواهند داشت. در نهایت، هزینه‌های جاری سازمان به مقدار بسیار زیادی کاهش پیدا می‌کند.

  2- پشتیبانی و نگهداری از شبکه

  شرکت‌هایی که خدمات شبکه ارائه می‌کنند، زیرساختی برای پشتیبانی از پیاده‌ سازی و ارتقاء سریع‌‌تر سیستم‌ها دارند و بررسی‌ها و مسائل مربوط به تعمیر و نگهداری مداوم در راه‌ اندازی و پشتیبانی شبکه را به طور مداوم انجام می‌دهند. علاوه بر این، خدمات شبکه خوب می‌تواند دسترسی به فناوری‌های پیشرفته را فراهم کند.

  نظارت مستمر بخشی از خدمات شبکه است که هدفش کنترل و پیشگیری از مشکلات امنیتی و اطلاعاتی است. سیستم‌های نظارتی شامل ابزارهایی برای مدیریت کل شبکه کامپیوتری هستند. اعلان‌ها را می‌توان در این نوع سیستم‌ها پیکربندی کرد تا از مسائل مربوط به توقف سیستم قبل از مختل کردن فعالیت‌های تجاری روزانه، جلوگیری شود.

  3- افزایش امنیت شبکه

  خدمات شبکه امنیت بیشتری را برای کل شبکه کامپیوتری فراهم می‌کند. حفظ امنیت به این صورت که از شبکه در برابر هرزنامه‌ها، بدافزارها، باج افزارها (Ransomeware) ویروس‌ها، نفوذها و محتوای نامناسب وب محافظت می‌کنند.

  4- آپتایم همیشگی شبکه

  برای هر سازمانی، در نظر گرفتن سطح در دسترس بودن شبکه مهم است. اگر سطح بالایی از دسترسی شبکه برای یک کسب و کار موضوع حیاتی است، پس باید به سراغ یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه با سطوح آپتایم در محدوده 99.999 درصد رفت.

  خدمات مدنی مانند آتش نشانی، پلیس، بیمارستان و اورژانس و امداد و نجات، همگی نمونه‌های بارز سازمان‌هایی با شبکه‌های ارتباطی هستند که در همه زمان‌ها و در هر شرایطی به سطح بالایی از آپتایم بودن نیاز دارند. سایر شرکت‌ها نیز در چنین موقعیت‌های مشابهی قرار دارند.

  پس مهم است سطح بالای از دسترسی شبکه، بدون هیچگونه قطعی برای آنها برآورده شود. به ‌روزرسانی شبکه و زمان پاسخ ‌گویی برای حل‌ و فصل و رسیدگی به مسائل مربوطه به شبکه می‌تواند به سازمان‌ها این اعتماد را بدهد که شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه کار خود را به خوبی انجام می‌دهد.

  انواع خدمات شبکه

  سیستم‌های کامپیوتری به انسان‌ها کمک می‌کنند تا عملکردهای خود را بهینه کنند. هنگامی که این دستگاه‌ها به یکدیگر متصل می‌شوند تا یک شبکه را تشکیل دهند، عملکرد‌ها افزایش چشمگیری پیدا می‌کنند.

  برخی از خدمات اساسی که شبکه کامپیوتری می‌توانند ارائه دهد، عبارتند از:

  خدمات دایرکتوری

  این سیستم نرم افزاری به ذخیره سازی اطلاعات، سازماندهی و ابزارهای مختلفی برای دسترسی به آنها کمک می‌کند.

  1- حسابداری

  در یک سازمان، تعدادی از کاربران نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارند. خدمات دایرکتوری ابزارهایی را برای ذخیره این اطلاعات به صورت رمزی فراهم کرده و در صورت درخواست در دسترس قرار می‌دهند.

  2- احراز هویت و مجوز

  اعتبار کاربران برای احراز هویت در زمان ورود یا به صورت دوره‌‌ای بررسی می‌شود. حساب‌های کاربری را می‌توان در ساختار سلسله مراتبی تنظیم کرد و دسترسی آنها به منابع اطلاعاتی را می‌توان کنترل نمود.

  3- خدمات نام دامنه

  DNS به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از خدمات ضروری است که اینترنت روی آن کار می‌کند. این سیستم آدرس‌های IP را به نام‌های دامنه تغییر می‌دهد. از آنجایی که شبکه با کمک آدرس‌های IP کار می‌کند و انسان‌ها تمایل دارند نام وبسایت‌ها را به خاطر بسپارند، DNS آدرس IP وب سایت را ارائه می‌کند.

  خدمات فایل

  خدمات فایل شامل اشتراک گذاری و انتقال فایل‌ها از طریق شبکه است.

  اشتراک گذاری فایل

  یکی از دلایل راه اندازی شبکه، اشتراک گذاری فایل بود. اشتراک گذاری فایل به کاربران این امکان را می‌دهد تا داده‌های خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. کاربران می‌توانند فایل را در سرور خاصی آپلود کنند که این برای همه کاربران مورد نظر قابل دسترسی است. به عنوان یک جایگزین، کاربر می‌تواند فایل خود را در رایانه شخصی‌اش به اشتراک بگذارد و دسترسی کاربران مورد نظر را فراهم کند.

  انتقال فایل

  این مهم یک فعالیت برای کپی یا انتقال فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر یا به چندین کامپیوتر از طریق شبکه است. شبکه به کاربر خود این امکان را می‌دهد تا سایر کاربران را در شبکه پیدا کند و فایل‌ها را انتقال دهد.

  خدمات دایرکتوری

  خدمات ارتباطی

  پست الکترونیک (ایمیل EMAIL)

  پست الکترونیک (ایمیل EMAIL) یک روش ارتباطی است که امروزه برای کاربران بسیار با اهمیت می باشد. سیستم ایمیل دارای یک یا چند سرور ایمیل است. تمامی کاربران دارای شناسه‌های منحصر به فردی هستند. هنگامی که کاربر برای کاربر دیگری ایمیل می‌فرستد، این ایمیل و توسط سرور ایمیل بین کاربران منتقل می‌شود.

  شبکه های اجتماعی

  فناوری‌های اخیر زندگی امروزی را اجتماعی کرده‌اند. افراد با استفاده از کامپیوتر می‌توانند افراد یا دوستان دیگری را پیدا کنند،  با آنها ارتباط برقرار کرده و افکار، تصاویر و ویدئوهای خود را با آنها به اشتراک بگذارند.

  چت اینترنتی

  چت اینترنتی خدمات انتقال متن فوری را بین دو میزبان ارائه می‌دهد. دو یا چند کاربر می‌توانند با استفاده از سرویس‌های گفتگوی اینترنتی مبتنی بر متن (چت آنلاین) با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این روزها چت صوتی و چت تصویری نیز بسیار رایج است.

  دسترسی از راه دور

  این سرویس کاربر را قادر می‌سازد تا به داده‌های موجود در کامپیوتر از راه دور دسترسی داشته باشد. این ویژگی به عنوان ریموت دسکتاپ شناخته می‌شود. این ویژگی را می‌توان از طریق برخی از نرم افزارهای ریموت انجام داد.

  خدمات کاربردی

  این نوع خدمات شبکه مربوط به اینترت، مدیریت پایگاه داده و به اشتراک گذاری منابع اشاره دارد.

  به اشتراک گذاری منابع

  برای استفاده موثر و اقتصادی از منابع، شبکه دستگاه‌هایی را برای به اشتراک گذاشتن آنها فراهم می‌کند. این دستگاه‌ها ممکن است شامل سرورها، چاپگرها و رسانه‌های ذخیره سازی و سایر موارد باشند.

  پایگاه‌های داده

  این سرویس یکی از مهم ترین خدمات شبکه است. پایگاه داده اطلاعات را ذخیره می‌کند، آ‌ها را پردازش کرده و کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از کوئری‌ها، داده‌ها را به طور موثر بازیابی کنند.

  خدمات وب

  وب جهانی مترادف اینترنت شده است. این مهم برای اتصال به اینترنت و دسترسی به فایل‌ها و خدمات ارائه شده توسط سرورهای اینترنتی استفاده می‌شود.

  مدیریت کاربر چیست؟

  از ایجاد نام کاربری و رمز عبور گرفته تا تخصیص امتیازات و دسترسی‌ها، مدیریت کاربر مجموعه‌ای از خدمات شبکه است که برای نظارت بر کار کارکنان ایجاد شده است. به عنوان مثال، هنگامی که یک کارمند جدید به یک بخش می‌پیوندد، مدیر شبکه باید یک حساب کاربری جدید برای این شخص ایجاد کند تا به خدمات شبکه دسترسی پیدا نماید.

  دسترسی به برنامه‌ها، فایل‌ها، سرویس‌ها و ابزارهایی که کارکنان برای انجام کارهای خود به آن نیاز دارند، باید توسط مدیر سیستم ارائه شود. این کار به عنوان مدیریت کاربر و احراز هویت شناخته می‌شود.

  مدیریت سیستم چیست؟

  چاپ اشتراکی یکی از خدمات اولیه شبکه است که در هر سازمانی مورد نیاز می‌باشد. به جای چاپگرهای جداگانه در هر میز، همه کاربران می‌توانند کارهای چاپی را به یک واحد مرکزی ارسال کنند. این دستگاه اغلب یک چاپگر، اسکنر و دستگاه فتوکپی چند کاره است. به منظور ارائه این نوع خدمات شبکه، بسیاری از شرکت‌ها نرم افزار مدیریت چاپگر ویژه‌ای را برای کنترل جریان اسناد و محافظت از اسناد محرمانه پیاده سازی می‌کنند.

  از دیدگاه مدیریت سیستم، توانایی کنترل تمام ایستگاه‌های کاری از یک مکان مرکزی بهترین سرویس شبکه است. شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه، مسئول استقرار برنامه‌های نرم‌افزاری جدید، به ‌روزرسانی سیستم‌ عامل‌ها و حفظ نسخه‌های یکسان برنامه‌های نرم ‌افزاری در تمام ایستگاه‌های کاری است.

  بسیاری از شرکت‌ها ایستگاه‌های کاری را قفل می‌کنند، بنابراین فقط مدیر سیستم می‌تواند نرم افزار جدیدی را اضافه کرده یا برنامه‌های جدیدی را اجرا کند. این باعث افزایش کیفیت کلی شبکه و کاهش زمان صرف شده کارکنان برای تعمیر و نگهداری کامپیوتر می‌شود.

  ویژگی‌های یک شرکت خوب در حوزه خدمات شبکه

  مشخصات اصلی یک شرکت خوب در زمینه خدمات شبکه به شرح زیر هستند:

  • تخصص کافی
  • سابقه بالا
  • ارائه خدمات گسترده شبکه
  • تعرفه مناسب و استاندارد
  • مشاوره موثر
  • همکاری با شرکت‌های معتبر
  • دارا بودن نیروی متخصص در تمامی حوزه‌های شبکه
  • تجربه بالای نیروها برای مدیریت شرایط بحرانی
  • حسن اخلاق کارشناسان
  • دارا بودن روحیه کار تیمی
  • وقت شناسی و حضور به موقع در محل کار مشتری
  • تحویل به موقع کار
  • عمل به تعهدات

   

   

  اگر به مطالعه بیشتر در این مورد علاقه مند هستید :

  https://www.tutorialspoint.com/

  https://www.easytechjunkie.com/

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *